     IJK Information
   Specials  More...
 Pro Mini 260 G9 Intel i5-1334U / 16GB 3200MHz / 512GB SSD / WLAN / W11P / 3-3-3 3yrs Wty
HP BE8R8AT-3YR
 10% deposit needed to order
Deposit to Order in*
 Google Guide
Thermaltake R019D408GX2-3600C18A
Dual Channel: 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL18 ToughRAM Z-ONE RGB - Desktop Memory