     IJK Information
   Specials  More...
 PCIE-4.0 Riser Cable (200mm) Black, Up to RTX4090 / 7900XT. High End Gold Plated and Shielded six Layer PCB
Antec AT-RCAB-BK200-PCIE4-RTX40
 Low stock level
 Google Guide
Samsung LS27F320GAEXXY
27" S32GF FHD 120Hz IPS Monitor 1920x1080 16:9 Tilt 2xHDMI VA Flat Game Picture & Eye Saver Mode Black
DESCRIPTION
Samsung 27" S32GF FHD 120Hz IPS Monitor 1920x1080 16:9 Tilt 2xHDMI VA Flat Game Picture & Eye Saver Mode Black
Overview
Resolution FHD (1,920 x 1,080)
Aspect Ratio 16:09
Brightness (Typical) 250cd/©O
Contrast Ratio Static 1000:1(Typical)
Refresh Rate Max 120Hz
Viewing Angle (H/V) 178˚/178˚
Display
Screen Size (Class) 27
Flat / Curved Flat
Active Display Size (HxV) (mm) 597.888 x 336.312 mm
Aspect Ratio 16:09
Panel Type IPS
Brightness (Typical) 250 cd/©O
Brightness (Min) 200 cd/©O
Contrast Ratio (Dynamic) Mega
Resolution FHD (1,920 x 1,080)
Viewing Angle (H/V) 178˚/178˚
Color Support Max 16.7M
Color Gamut (NTSC 1976) 72% (CIE 1931)
Refresh Rate Max 120Hz
General Feature
Energy Saving Solution Yes
Eye Saver Mode Yes
Flicker Free Yes
Image Size Yes
Windows Certification Windows11
FreeSync No
G-Sync No
Off Timer Plus Yes
Auto Source Switch Yes
Power
Power Supply AC 100~240V
Power Consumption (Max) 25 W
Power Consumption (Typ) 25.0 W
Power Consumption (DPMS) 0.5 W
Power Consumption (Off Mode) 0.30 W