     IJK Information
   Specials  More...
 <b>ATX PSU</b>: 1000W 80+ Gold, ATX 12V v3.1, Intel ATX 3.1 and PCIe Gen 5.1 ready, Full Modular
Gigabyte GP-UD1000GM PG5 V2
ATX PSU: 1000W 80+ Gold, ATX 12V v3.1, Intel ATX 3.1 and PCIe Gen 5.1 ready, Full Modular
 High stock level
 Google Guide
Samsung LS24F320GAEXXY
24" S32GF FHD Monitor 1920 x1080 120Hz 16:9 250cd/m2 IPS 2xHDMI1.4 Tilt VESA 100:100mm Viewing Angle Eye Saver & Game Picture Mode Black
Screen Size (Class) 24
Flat / Curved Flat
Panel Type IPS
Resolution FHD (1,920 x 1,080)
Aspect Ratio 16:9
Brightness (Typical) 250cd/©O
Contrast Ratio Static 1000:1(Typical)
Refresh Rate Max 120Hz
Viewing Angle (H/V) 178˚/178˚
Color Support Max 16.7M
Color Gamut (NTSC 1976) 72% (CIE 1931)
Active Display Size (HxV) (mm) 527.04 ¡Á 296.46 mm
Energy Saving Solution Yes
Eye Saver Mode Yes
Flicker Free Yes
Image Size Yes
Windows Certification Windows11
Auto Source Switch Yes
Off Timer Plus Yes
HDMI 2 EA
HDMI Version 1.4
HDCP Version (HDMI) 1.4
Temperature 10¡æ~ 40¡æ
Humidity 10% ~ 80%, non-condensing
Front Colour BLACK
Rear Color BLACK
Stand Color BLACK
Stand Type SIMPLE
Tilt -2.0˚(¡À2.0˚)~21.0˚(¡À2.0˚)
Wall Mount 100 x 100
Energy Efficiency Class 5
Power Supply AC 100~240V
Power Consumption (Max) 25W
Power Consumption (Typ) 22.0 W
Type External Adaptor
Net Dimension with Stand (WxHxD) 540.7 x 428.5 x 175.1 mm
Net Dimension without Stand (WxHxD) 540.7 x 320.4 x 36.2 mm
Package Dimension (HxWxD) 636.0 x 100.0 x 363.0 mm