     IJK Information
   Specials  More...
 nVIDIA GeForce RTX5060 Ti 16GB VENTUS 2X OC PLUS<br>Boost Clock: 2602 MHz, 1x HDMI/ 3x DP, PCI-E 5.0, Max Resolution: 7680 x 4320, 1x 8-Pin Connector, Recommended: 600W
MSI RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS
nVIDIA GeForce RTX5060 Ti 16GB VENTUS 2X OC PLUS
Bo ost Clock: 2602 MHz, 1x HDMI/ 3x DP, PCI-E 5.0, Max Resolution : 7680 x 4320, 1x 8-Pin Connector, Recommende d: 600W
 Preorder, usually with ETA
No Stock
 Google Guide
Cooler Master MPE-7506-ACAG-BAU
ATX PSU: 750W V3, ATX 3.1, 80 PLUS Gold Certified, Fixed Embossed Soft cable, 2x EPS 8pin, 4x 6+2pin, 6x SATA, 3x 4pin, 1x 12V 12+4pin, 140 x 150 x 86 mm, 5-year Warranty