     IJK Information
   Specials  More...
 Range Extender: AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender, 5GHz: 1201Mbps, 2.4GHz: 574Mbps, 2x 5dBi Antenna
Tenda A27
 Low stock level
 Google Guide
Cooler Master MPE-6502-ACAAG-3BAU
ATX PSU: 650W V3, ATX 3.1, 80 PLUS Gold Certified, Fixed Embossed Soft cable, 2x EPS 8pin, 4x 6+2pin, 6x SATA, 3x 4pin, 140 x 150 x 86 mm, 5-year Warranty