 IJK » Monitors » LCD PC & TV » 30"-> » LS32D604UAEXXY New Products | ICT Business services | Newsletters | What's New |  Partners |  Vendors |  My Account  |  Cart Contents  |  Checkout
     IJK Information
   Specials  More...
 5E G2 700VA/360W Line-interactive UPS Tower 2 X ANZ OUTLETS USB NO FAN 2YR
Eaton 5E700UIAU
 Low stock level
 Google Guide
Samsung LS32D604UAEXXY
32" ViewFinity S60UD QHD 2560x1440 16:9 1000R 5ms IPS DP HDMI Headphone USB-C Ethernet LAN HAS Tilt Swivel Pivot VESA Built-in KVM Switch
Product Availability: Product not stocked. An order of this type generally takes 1-2 days
Specifications
  • Resolution
    QHD (2,560 x 1,440)
  • Aspect Ratio
    16:9
  • Brightness (Typical)
    350cd/©O
  • Contrast Ratio Static
    1000:1(Typ)
  • Response Time
    5ms
  • Refresh Rate
    Max 100Hz
  • Viewing Angle (H/V)
    178¡ã/178¡ã
  • Screen Size (Class)
    32
  • Flat / Curved
    Flat
  • Active Display Size (HxV) (mm)
    698.112 mm (H) x 392.688 mm (V)
  • Aspect Ratio
    16:9
  • Panel Type
    IPS
  • Brightness (Typical)
    350 cd/©O
  • Brightness (Min)
    280 cd/©O
  • Contrast Ratio Static
    1000:1(Typ)
  • Contrast Ratio (Dynamic)
    Mega
  • HDR(High Dynamic Range)
    HDR10
  • Resolution
    QHD (2,560 x 1,440)
  • Response Time
    5ms
  • Viewing Angle (H/V)
    178¡ã/178¡ã
  • Color Support
    Max 1.07B
  • sRGB Coverage
    99% (Typ)
  • Refresh Rate
    Max 100Hz
  • Eye Saver Mode
    Yes
  • Flicker Free
    Yes
  • Picture-In-Picture
  • Picture-By-Picture
  • Image Size
  • Daisy Chain
  • Windows Certification
    Windows11
  • Off Timer Plus
  • Auto Source Switch
    Auto Source Switch+
  • Adaptive Picture
  • KVM Switch
  • Display Port
    1 EA
  • Display Port Version
    1.4
  • HDCP Version (DP)
    2.2
  • Display Port Out
    1
  • Display Port Out Version
    1.4
  • HDMI
    1 EA
  • HDMI Version
    2
  • HDCP Version (HDMI)
    2.2
  • Headphone
  • USB Hub
    3
  • USB Hub Version
    3.0x3ea
  • USB-C
  • USB-C Charging Power
    90W