     IJK Information
   Specials  More...
 <b>Keyboard & Mouse:</b> MK470 Slim Wireless Keyboard and Mouse White
Logitech 920-009183
Keyboar d & Mouse: MK470 Slim Wireless Keyboard and Mouse White
 Medium stock level
 Google Guide
Intel BX80768265F
Intel Core Ultra 7 265F
Socket LGA 1851, 20-Cores (8P-Cores/12E-Cores) 20-Threads, 5.3GHz (Turbo) 30MB Cache, 182W
No Intergrated Graphics
CPU Specifications
Total Cores
20
# of Performance-cores
8
# of Efficient-cores
12
Total Threads
20
Max Turbo Frequency
5.3 GHz
Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 Frequency
5.3 GHz
Performance-core Max Turbo Frequency
5.2 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency
4.6 GHz
Performance-core Base Frequency
2.4 GHz
Efficient-core Base Frequency
1.8 GHz
Cache
30 MB Intel® Smart Cache
Total L2 Cache
36 MB
Processor Base Power
65 W
Maximum Turbo Power
182 W