     IJK Information
   Specials  More...
 Rotating Monitor Stand
Targus AWE10AU
Rotating Monitor Stand
 Low stock level
 Google Guide
Intel BX80768225F
Intel Core Ultra 5 225F
Socket LGA 1851, 10-Cores (6P-Cores/4E-Cores) 10-Threads, 4.9GHz (Turbo) 20MB Cache, 121W
No Intergrated Graphics
CPU Specifications
Total Cores
10
# of Performance-cores
6
# of Efficient-cores
4
Total Threads
Max Turbo Frequency
4.9 GHz
Performance-core Max Turbo Frequency
4.9 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency
4.4 GHz
Performance-core Base Frequency
3.3 GHz
Efficient-core Base Frequency
2.7 GHz
Cache
20 MB Intel® Smart Cache
Total L2 Cache
22 MB
Processor Base Power
65 W
Maximum Turbo Power
121 W