     IJK Information
   Specials  More...
 27in QD-OLED QHD 360Hz 0.03ms HDR True Black 400 Gaming Monitor Flicker Free Game Mode Low Blue Light 2560x1440 16:9 250Nits HDMI2.1 USB HUB Adjustable Stand VESA 100x100mm
AOC Q27G4SD
 10% deposit needed to order
Deposit to Order in*
 Google Guide
BENFEI B0CJPR27KX
USB C HUB 4in1, USB Type-C to HDMI VGA Adapter, USB C to USB Adapter, USB Type-C Power Delivery
Product Availability: Product not stocked. An order of this type generally takes 1-2 days
    • INCREDIBLE PERFORMANCE - Transfer and backup your files at speeds up to 5Gbps via 1 USB 3.0 ports, streams from your USB Type-C or Thunderbolt 3 device to the external Display with HDMI/VGA input slot. The resolutions up to 3840*2160@30Hz, 1920x1080@60Hz (1080p Full HD) including 720p, 1600x1200, 1280x1024 for high definition monitors or projectors;