     IJK Information
   Specials  More...
 27in QD-OLED QHD 280Hz 0.03ms HDR True Black 400 Gaming Monitor Flicker Free Game Mode Low Blue Light 2560x1440 16:9 250Nits HDMI2.1 USB HUB Adjustable Stand VESA 100x100mm
AOC Q27G4ZD
 10% deposit needed to order
Deposit to Order in*
 Google Guide
Oxhorn NB-PD100S
Charger Accessories AC 100W GaN Type C fast Charger 3 Ports 2xUSB-C 1xUSB-A PD3.0 QC4.0+ PPS for Laptop/Mobile/Tablet/Other Device White
Product Availability: Product not stocked. An order of this type generally takes 1-2 days
DESCRIPTION
Oxhorn Charger Accessories AC 100W GaN Type C fast Charger 3 Ports 2xUSB-C 1xUSB-A PD3.0 QC4.0+ PPS for Laptop/Mobile/Tablet/Other Device White
Product Features:
2. Supports PD3.0 fast charging with maximum power up to 100W, fast charge your Apple Macbook Pro 15¡å, 16¡å. MacBook Air in about 2 hours.
3. Perfected to work with both PD & QC charging from laptops to smart phones and tablets.
4. AC input 100-240V, worldwide compatible. Smart size and portable.
Product Specification:
Model: NB-PD100S
Input: AC 100-240V 2.5A 50/60Hz
USB-C Output: (PD3.0/PPS): DC 5V3A,9V3A,12V3A,15V3A,20V5A (MAX)
One type C output ( C1 or C2) : 100w
Two type C output at same time: C1 65w and C2 30w
USB-A OutPut: (QC4.0+) DC 5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 20V 3A (MAX)
Power: 100W (MAX)
Dimensions: 72 x 46 x 32 mm
Net Weight: 208g
Approval:
AUS Approved,
C-tick
What¡¯s in the Box:
1 x 100W 3-port GaN fast charger
1 x 100W 5A Type C to Type C cable with E-maker chipset 1m