     IJK Information
   Specials  More...
 <b>Mid Tower</b>: Black Versa H21 With 500w PSU (USB3)
Thermaltake Versa H21 500W
Mid Tower: Black Versa H21 With 500w PSU (USB3)
 Medium stock level
 Google Guide
Philips 24E1N1100D
24" 16:9, Full HD 1920x1080 LCD Monitor, 1ms, 100Hz, 1xHDMI, 1xVGA, 1xDVI, Tilt