     IJK Information
   Specials  More...
 CPU Cooler: MSI MAG COREFROZR AA13 - Black, 120mm ARGB PWM Fan, 152x121x94.5mm<br>Support: Intel LGA1700, LGA1851, AMD AM5, AM4
MSI MAG COREFROZER AA13
CPU Cooler: MSI MAG COREFROZR AA13 - Black, 120mm ARGB PWM Fan, 152x121x94 .5mm
 Medium stock level
 Google Guide
Thermaltake PS-LTP-0650NNSAWA-A
ATX PSU: 650W Litepower GEN3 80 Plus
120mm Fan, 2x CPU (4+4 Pin), 2x PCI-E (6+2 Pin), 4x Molex, 4x SATA