     IJK Information
     New Products  More...
 Series 3 324PH 23.8" / 24" 100Hz FHD IPS Monitor 1920x1080 16:9 5ms Height Adjustment Tilt VGA DP HDMI 4xUSB Hub Speaker VESA 3yrs wty
HP B0BU9UT
 10% deposit needed to order
Deposit to Order in*
 Google Guide
Generic NBC-LE20V65W2
Lenovo Yoga3 Charger 65W 20V-3.25A