     IJK Information
   Specials  More...
 E100 1TB Gen4 NVMe SSD 5000/4500 MB/s R/W 80TBW 350K/460K IOPS 1M hrs MTTF M.2 PCIe4 3yrs
Crucial CT1000E100SSD8
 High stock level
 Google Guide
Generic NBC-HP19V30W01
HP Charger 30W 19V 1.58A (4.0 x 1.7mm)