     IJK Information
   Specials  More...
 23.8": IPS, FHD 144Hz, 0.5ms MPRT, 300 nits, 1500:1, sRGB 123%, HDMI 1.4 & DP 1.4, tilt stand, VESA 100¡Á100, 18W
AOC 24B36X
 Low stock level
 Google Guide
Generic NBC-LI20V40W03
LiteOn Charger 40W 20W 2A (5.5x2.5)