     IJK Information
     New Products  More...
 327PH 27" 100Hz IPS FHD Business Monitor Anti-Glare 1920x1080 16:9 5ms Tilt Height Adjustment Slim Bezel Low Blue Light HDMI VGA DP Speaker VESA
HP B0CG8UT
 10% deposit needed to order
Deposit to Order in*
 Google Guide
Generic NBC-HP-7.4-65W
HP Charger 65W 18.5V 3.5A (7.4x5.0)