     IJK Information
   Specials  More...
 Asus NUC 14 PRO - Intel Core 3 100U (6 Core/8Threads) Up To 4.7GHz, 2x DDR5 SO-DIMM Slots, 2x M.2 NVMe Gen.4 (1x M.2 2280/1x M.2 2242) 1x 2.5" SATA, Intel Graphics, Wi-Fi 6E AX211 + Bluetooth 5.3, 1x 2.5 GbE LAN, 2x HDMI, 2x USB Type-C Thunderbolt 4, 1x USB Type-C, 3x USB 3.2 Type-A, 1x USB 2.0<br><font Color='red'>No Power Cable Included - Optional Power Cable: CB PW 3P
Asus RNUC14RVHI300000I
Asus NUC 14 PRO - Intel Core 3 100U (6 Core/8Thre ads) Up To 4.7GHz, 2x DDR5 SO-DIMM Slots, 2x M.2 NVMe Gen.4 (1x M.2 2280/1x M.2 2242) 1x 2.5" SATA, Intel Graphics, Wi-Fi 6E AX211 + Bluetooth 5.3, 1x 2.5 GbE LAN, 2x HDMI, 2x USB Type-C Thunderbol t 4, 1x USB Type-C, 3x USB 3.2 Type-A, 1x USB 2.0
No Power Cable Included - Optional Power Cable: CB PW 3P
 Medium stock level
 Google Guide
Generic NBC-DE-4.5-45W
DELL Charger 45W 19.5V 2.31A (4.5x3.0)