     IJK Information
   Specials  More...
 Cable adapter: Mini DisplayPort(M) To HDMI(F) Cable 15cm - Support 4K @60hz
Generic Mini DP-HDMI-MF-15 4K
 Medium stock level
 Google Guide
Generic NBC-IBM16V4.5A
Lenovo Charger 72W 16V 4.5A (5.5 x 2.5)