 IJK » Monitors » LCD PC & TV » 30"-> » LS34C650VAEXXY New Products | ICT Business services | Newsletters | What's New |  Partners |  Vendors |  My Account  |  Cart Contents  |  Checkout
     IJK Information
   Specials  More...
 POE Managed SWITCH: 28 port Web Smart Gigabit Switch, 24 x Gigabit Ethernet Ports with PoE+, 4 x Gigabit RJ-45/SFP Combo Ports, Total 400W, Voice and Surveillance VLANS with QoS, ONVIF compliant
DrayTek VigorSwitch P1282
 Low stock level
 Google Guide
Samsung LS34C650VAEXXY
S65VC WEBCAM 34" 1000R Curved, VA, 21:09 3440x1440, 5MS, 100HZ, HDR 10, KVM, 1XDP, 1XHDMI, 1x Type-C(90W), RJ-45, SPK, USB-HUB, HAS, VESA, 3Y