     IJK Information
   Specials  More...
 <b>31.5" Curved Gaming Monitor:</B><br>VA Panel FHD 1920X1080, 240Hz, 2x HDMI/ 1x DP, VESA 100 x 100mm<br>
AOC C32G2ZE
31.5" Curved Gaming Monitor:
VA Panel FHD 1920X1080, 240Hz, 2x HDMI/ 1x DP, VESA 100 x 100mm