     IJK Information
   Specials  More...
 DisplayPort Cable: 1M M-M 8K @60Hz, 4K @120Hz
Generic DP-DP-MM 1M 8K
 High stock level
 Google Guide
DrayTek PAD12V15A
Power Adapter 12V 1.5A for Draytek modem/router