     IJK Information
   Specials  More...
 <b>Keyboard & Mouse:</b> MK470 Slim Wireless Keyboard and Mouse White
Logitech 920-009183
Keyboar d & Mouse: MK470 Slim Wireless Keyboard and Mouse White
 Medium stock level
 Google Guide
Corsair CMK32GX5M2E6000C36
Dual Channel:DDR5, 6000MT/s 32GB 2x16GB DIMM, Unbuffered, 36-44-44-96, Std PMIC, XMP 3.0, VENGEANCE DDR5 Black Heatspreader, Black PCB, 1.4V
Product Availability: Product not stocked. An order of this type generally takes 1-2 days
DO IT ALL, AND DO IT FASTER
ONBOARD VOLTAGE REGULATION
CUSTOM INTEL XMP 3.0 PROFILES
Easily customize and tailor your setting profiles by app or task for greater efficiency.
WIDE COMPATIBILITY
Optimized for the latest generation of DDR5 compatible INTEL Motherboards.
Specifications
Capacity 2 x 16GB
Error Checking
Form Factor
Frequency 6000MHz
Product Family VENGEANCE
Type DDR5-6000
Voltage 1.40V