     IJK Information
   Specials  More...
 nVIDIA GeForce RTX 5070 12G SHADOW 3X OC<br>Boost Clock: 2542 MHz, 1x HDMI/ 3x DP, Max Resolution: 7680 x 4320, 1x 16-Pin Connector, Recommended: 650W
MSI RTX 5070 12G SHADOW 3X OC
nVIDIA GeForce RTX 5070 12G SHADOW 3X OC
Boos t Clock: 2542 MHz, 1x HDMI/ 3x DP, Max Resolution : 7680 x 4320, 1x 16-Pin Connector, Recommende d: 650W
 Low stock level
 Google Guide
FSP FSP100-A1BR3
100W USB PD Type-C AC Adapter For all USB-C powered devices