     IJK Information
   Specials  More...
 ThinkPad Hybrid USB-C Type-C WITH USB-A Dock - 1x 3.5mm Stereo/Mic, 1 x USB-C, 3 x USB 3.1 Gen2, 2x DP, 2x HDMI
Lenovo 40AF0135AU
 Low stock level
 Google Guide
FSP FSP065-A1BR3
65W USB PD Type-C AC Adapter For all USB-C powered devices
Product Availability: Product not stocked. An order of this type generally takes 1-2 days
This product is a 65 watts AC to DC USB PD power supply intended for using in USB PD applications. This adapter operates at 90 to 264 VAC input voltage . The unit meets EN55032, EN55024 and FCC class B emission limits, and is designed for ITE application.