     IJK Information
   Specials  More...
DrayTek Vigor 2765ax
 High stock level
 Google Guide
eVGA 220-GP-1300-X4
SuperNOVA 1300 G+, 80+ GOLD 1300W, Fully Modular, 10 Year Warranty, Includes FREE Power On Self Tester, PSU Power Supply
EVGA SuperNOVA 1300 G+, 80+ GOLD 1300W, Fully Modular, 10 Year Warranty, Includes FREE Power On Self Tester, Power Supply 220-GP-1300-X4
  • Unbeatable EVGA 10 Year Warranty and unparalleled EVGA Customer Support
  • Fully Modular to reduce clutter and improve airflow
  • 100% Japanese Capacitors ensure long-term reliability
  • DC-DC Converter improves 3.3V/5V stability
  • 80 PLUS Gold certified, with 90% (115VAC) / 92% (220VAC~240VAC) efficiency or higher under typical loads