     IJK Information
   Specials  More...
 Liquid CPU Cooler: MasterLiquid ML240L V2 ARGB, 240mm Radiator, 2x 120mm ARGB PWM Fan,  277x119.6x27.2mm, <br>Support: Intel LGA1700, LGA1200, LGA115x, LGA20xx*, AMD AM4, AM3, AM2, FM2, FM1
Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 ARGB
Liquid CPU Cooler: MasterLiqu id ML240L V2 ARGB, 240mm Radiator, 2x 120mm ARGB PWM Fan, 277x119.6x 27.2mm,
 Low stock level
 Google Guide
Corsair CMK64GX5M2B5200C40
Dual Channel: 64GB (2x32GB) DDR5 5200MT/s C40 Vengeance - Optimised for Intel Desktop Memory
Corsair Vengeance DDR5 64GB (2x32GB) 5200MHz C40 1.25V Desktop Gaming Memory Black
Tech Specs
Fan Included No
Memory Series VENGEANCE DDR5
Memory Type DDR5
PMIC Type Overclock PMIC
Memory Size 64GB (2 x 32GB)
Tested Latency 40-40-40-77
Tested Voltage 1.25
Tested Speed 5200
Memory Color BLACK
SPD Latency 32-32-32-64
SPD Speed 4000MHz
SPD Voltage 1.1V