     IJK Information
   Specials  More...
 <b>M.2 NVMe SSD:<b/> 2TB T500, PCIe Gen4, Read: 7400MB/s, Write: 7000MB/s, 1200 TBW
Crucial CT2000T500SSD8
M.2 NVMe SSD: 2TB T500, PCIe Gen4, Read: 7400MB/s, Write: 7000MB/s, 1200 TBW
 Medium stock level
 Google Guide
Corsair CMSX32GX5M2A4800C40
SO Dimm Dual Channel:32GB (2x16GB) DDR5 4800MHz C40 1.1V Vengeance - Notebook Laptop Memory
Memory Series
VENGEANCE SODIMM
Memory Type
DDR5
Memory Size
32GB (2 x 16GB)
Tested Latency
Tested Voltage
1.10V
Tested Speed
4800
SPD Latency
SPD Speed
4800
SPD Voltage
1.1V
Speed Rating
PC5-38400 (DDR5-4800)
Compatibility
Alienware x17 R2 Gaming Laptop, Alienware m15 R7 Gaming Laptop, Dell G15 Gaming Laptop, MSI Raider GE66 12UH Gaming Laptop, MSI Raider GE66 12UHS Gaming Laptop, MSI Raider GE66 12UGS, MSI Stealth GS66 - 12U, MSI Stealth GS66 - 12UG, MSI Stealth GS66 - 12UG