 IJK » Accessories » Storage Casing & Docks » HDD Cases 2.5"/mini » VL-UV25-RGB New Products | ICT Business services | Newsletters | What's New |  Partners |  Vendors |  My Account  |  Cart Contents  |  Checkout
     IJK Information
   Specials  More...
 UniFi WiFi 6 Pro Dual-band WiFi 6 (802.11ax)<BR>No POE Injector Included
Ubiquiti U6-PRO
UniFi WiFi 6 Pro Dual-band WiFi 6 (802.11ax)
No POE Injector Included
 High stock level
 Google Guide
VOLANS VL-UV25-RGB
2.5¡± SATA HDD USB3.0 Enclosure with RGB LED
  • Compatible with 7mm and 9.5mm laptop 2.5¡å SATA HDD/SSD