     IJK Information
   Specials  More...
 <B>SFX PSU:</B> SP850 850W Fully Modular 80+ Gold - White<BR> 92mm HYB Fan, 2x CPU (8 Pin), 3x PCI-E (6+2 Pin), 4x Molex, 8x SATA, 1x 12VHPWR
Lian-Li SP-850 white
SFX PSU: SP850 850W Fully Modular 80+ Gold - White
92mm HYB Fan, 2x CPU (8 Pin), 3x PCI-E (6+2 Pin), 4x Molex, 8x SATA, 1x 12VHPWR
 Low stock level
 Google Guide
Ubiquiti PBE-M5-400
PowerBeam M5 25dBi 5GHz 802.11n MIMO Antenna
DESCRIPTION
Innovative Mechanical Design
� Easy removal The antenna feed can be detached with the push of a button.
Corrosion Resistance
� Dish and brackets Made of galvanized steel that is powder‑coated for superior corrosion resistance. Redesigned pole bracket for the 400 mm dish and fender washers for the 300 mm dish prevent paint from being removed from the metal brackets for improved corrosion resistance.