     IJK Information
   Specials  More...
 luminium USB TYPE-C USB-C to 3-Port USB3.0 Hub with USB Power Delivery
VOLANS VL-HB3C
 Low stock level
< 10*
CLEARANCE STOCK
 Google Guide
Ubiquiti PBE-M5-400
PowerBeam M5 25dBi 5GHz 802.11n MIMO Antenna
DESCRIPTION
Innovative Mechanical Design
� Easy removal The antenna feed can be detached with the push of a button.
Corrosion Resistance
� Dish and brackets Made of galvanized steel that is powder‑coated for superior corrosion resistance. Redesigned pole bracket for the 400 mm dish and fender washers for the 300 mm dish prevent paint from being removed from the metal brackets for improved corrosion resistance.