     IJK Information
   Specials  More...
 32" Curved 2K QHD (2560 x 1440) 0.5ms, 180hz, HDR10, VA, Adaptive Sync, 300 cd/m2, 1500R, HDMI 2.0 and DP 1.4. VESA 100 x 100. Gaming Monitor
AOC CQ32G4E
 Low stock level
 Google Guide
Crucial CT16G4SFRA32A
SO Dimm Single Channel: 16GB (1x16GB) DDR4 3200MHz CL22 1.2V - Notebook Laptop Memory Limit 2 per customer
Speed - DDR4 3200Mhz
Warranty - Limited Lifetime
CAS latency - 22
DRAM family - Crucial
Density - 16GB
Brand - Crucial
Module type - SODIMM
Extended timings - 22-22-22
Technology - DDR4
Voltage - 1.2V