     IJK Information
   Specials  More...
 Wireless Router: AC1350 Gigabit Wireless Load Balance Long Range Converage
Tenda W20E
 Low stock level
 Google Guide
Samsung LS27B800PXEXXY
27" 4K ViewFinity S80PB UHD Business Monitor - UHD 3840x2160 IPS 16:9 60Hz 5ms 1xHDMI 2.0, 1xDP 1.4, 1xUSB-C (90W), USB Hub 3.0x3, LAN, Height Adjustable Stand, 100x100 Wall Mount
Product Availability: Product not stocked. An order of this type generally takes 1-2 days
Specifications
  • Resolution3,840 x 2,160
  • Aspect Ratio16:9
  • Brightness (Typical)350cd/©O
  • Contrast Ratio Static1000:1(Typ)
  • Response Time5ms
  • Refresh Rate⁴Max 60Hz
Display
  • Screen Size (Class)27
  • Flat / CurvedFlat
  • Active Display Size (HxV) (mm)596.736 x 335.664mm
  • Aspect Ratio16:9
  • Panel TypeIPS
  • Peak Brightness (Typical)400 cd/©O
  • Brightness (Min)320 cd/©O
  • Contrast Ratio (Dynamic)Mega DCR
  • HDR(High Dynamic Range)VESA DisplayHDR 400
  • Resolution3,840 x 2,160
  • Response Time5ms
  • Viewing Angle (H/V)178¡ã/178¡ã
  • Color SupportMax 1.07B
  • Color Gamut (DCI Coverage)0.98
  • Refresh Rate⁴Max 60Hz
General Feature
  • Eco Saving PlusYes
  • Eco Light SensorYes
  • Eye Saver ModeYes
  • Flicker FreeYes
  • Picture-In-PictureYes
  • Picture-By-PictureYes
  • Game ModeYes
  • Image SizeYes
  • Windows CertificationWindows10
  • Off Timer PlusYes
  • Auto Source Switch+Yes
  • Adaptive PictureYes
Interface
  • Wireless DisplayNo
  • D-SubNo
  • DVINo
  • Dual Link DVINo
  • Display Port1 EA
  • Display Port Version1.4
  • Display Port OutNo
  • Mini-Display PortNo
  • HDMI1 EA
  • HDMI Version2
  • HDCP Version (HDMI)2.2
  • Audio InNo
  • HeadphoneYes
  • USB Hub3
  • USB Hub Version3.0x3ea
  • USB-C1 EA
  • USB-C Charging Power90W
  • Ethernet (LAN)1 EA
  • Built-in CameraNo
Audio
  • SpeakerNo
Operation Conditions
  • Temperature10~40 ¡æ
  • Humidity10~80,non-condensing
Calibration
  • Factory TunningYES
  • Color ModeCustom, High Bright, sRGB, BT.709, DCI-P3, DICOM Simulation, Cinema, Dynamic Contrast
  • Factory Calibration ReportYes
Design
  • Front ColourBLACK
  • Rear ColorBLACK
  • Stand ColorBlack
  • Stand TypeHAS
  • HAS(Height Adjustable Stand)120.0mm(¡À5.0mm)
  • Tilt-2.0˚(¡À3.0˚)~25.0˚(¡À3.0˚)
  • Swivel-30.0˚(¡À3.0˚)~30.0˚(¡À3.0˚)
  • Pivot-2.0˚(¡À2.0˚)~92.0˚(¡À2.0˚)
  • Wall Mount100 x 100
Eco
  • ENERGY STARYes
  • Recycled PlasticOVER 3 %
Electrical
  • Power SupplyAC 100~240V
  • TypeInternal Power
Dimension
  • Net Dimension with Stand (WxHxD)615.5 x 551.9 x 196.4 mm
  • Net Dimension without Stand (WxHxD)615.5 x 368.2 x 42.7 mm
  • Package Dimension (HxWxD)686.0 x 171.0 x 450.0 mm