     IJK Information
     New Products  More...
 ThinkVision 27" FHD IPS Monitor 120Hz 1920x1080 16:9 Height Adjustable Tilt Swivel Pivot USB-C 15W PD 3xUSB-A DP HDMI VGA
Lenovo T27i-40
 Product needs to be ordered in
No Stock*
 Google Guide
Generic NBC-TC61W
61W Type-C Charger/Power Adapter for Notebook, output: 5V2.4A 9V3A 12V3A 15V3A 18V3A 20V2.25A 20.3V3A