 IJK » Accessories » Cooling » Fans » 120mm Fans » MFX-B2DN-18NPA-R1 New Products | ICT Business services | Newsletters | What's New |  Partners |  Vendors |  My Account  |  Cart Contents  |  Checkout
     IJK Information
   Specials  More...
 nVIDIA GeForce RTX5070 GAMING OC 12GB<br>Clock: TBA MHz, 1x HDMI/ 3x DP, PCI-E 5.0, Max Resolution: 7680 x 4320, 1x 16-Pin Connector, Recommended: 750W
Gigabyte GV-N5070GAMING OC-12GD
nVIDIA GeForce RTX5070 GAMING OC 12GB
Cl ock: TBA MHz, 1x HDMI/ 3x DP, PCI-E 5.0, Max Resolution : 7680 x 4320, 1x 16-Pin Connector, Recommende d: 750W
 Low stock level
 Google Guide
Cooler Master MFX-B2DN-18NPA-R1
120mm Fan: SickleFlow 120 ARGB - Black
120mm ARGB PWM, 650-1800 RPM, 8-27 dBA
PRODUCT NUMBER
MFX-B2DN-18NPA-R1
FAN PROFILE
Addressable RGB
FAN BEARING TYPE
Rifle Bearing
FAN SPEED
650-1800 RPM ¡À 10%
FAN AIRFLOW
62 CFM ¡À 10%
FAN AIR PRESSURE
2.5 mmH2O ¡À 10%
FAN NOISE LEVEL
8 - 27 dBA
FAN DIMENSIONS (L X W X H)
120 x 120 x 25 mm / 4.7 x 4.7 x 1 inch
FAN MTTF
160,000 Hours
RGB CONNECTOR
3-Pin ARGB
RGB RATED VOLTAGE
5V DC
RGB RATED CURRENT
0.21A
FAN RATED VOLTAGE
12VDC
FAN RATED CURRENT
0.15A
FAN SAFETY CURRENT
0.37A
FAN POWER CONSUMPTION
1.8W