     IJK Information
   Specials  More...
Lian-Li PC-A3X-WD
Mini-To wer Case: A3-mATX - Wood Black
2 x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x Mic, 1x Audio, Supports: mATX/mini- ITX
 Low stock level
 Google Guide
DeepCool DP-GD-DQ850-M-V2L
ATX PSU: 850W DQ
80Plus Gold, Full-Modular, 120mm Fan, 1x 24(20+4)pin, 2x 8(4+4)pin, 2x PCIE (6+2)x2, 1x SATAx4, 3x 4pinx2+SATAx2
DQ850-M-V2L
  • 80 PLUS GOLD certified - Up to 91.2% efficiency
  • 100% High quality Japanese capacitors
  • Full bridge PFC + LLC Resonant converter
  • Fully modular with flat cable design
  • CircuitShield ¡ª OVP / UVP / SCP / OPP / OTP
Specifications:
Model
DQ850-M-V2L
Type
ATX 12V V2.31
Certifications
80PLUS GOLD
Dimension
150¡Á160¡Á86mm (W ¡Á L ¡Á H)
Output Capacity
850W
Input Voltage
100-240V
Input Current
12.0A
Input Frequency Range
47-63Hz
Fan Size
120mm
PFC
Active
Power Good Signal
100-500ms
Hold Up Time
>16ms(80%  Loading)
Efficiency
>90% Under Typical Load(50%  Loading)