     IJK Information
   Specials  More...
 PoE Switch: 24-Port Gigabit Managed Pro Switch with 24-Port PoE+ 190W, 2x SFP Port, Rackmount Kit Included
Netgear GS724TP-200AJS
 Low stock level
 Google Guide
Thermaltake R021D408GX2-3600C18D
Dual Channel: 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL18 H-ONE - Desktop Memory
H-ONE Gaming Memory DDR4 3600MHz 8GB x 2
R021D408GX2-3600C18D
Specifications:
P/N
R021D408GX2-3600C18D
MEMORY TYPE
DDR4
CAPACITY
16GB (8G x2)
TESTED LATENCY
18
VOLTAGE (V)
1.35 V
SPEED
3600 MHz