     IJK Information
   Specials  More...
 3 Pin XLR Male - 6.5mm Audio [SECOND HAND]<BR><Font color='red'>In-Store Pickup Only - Various Lengths and Condition
Generic XLR-6.5mm
3 Pin XLR Male - 6.5mm Audio [SECOND HAND]
< Font color='red '>In-Store Pickup Only - Various Lengths and Condition
 Low stock level
 Google Guide
Corsair CMK32GX4M2D3600C18
Dual Channel: 32GB (2x 16GB) DDR4 3600MHz C18 Vengeance LPX - Desktop Memory
Specifications
Memory Series
VENGEANCE LPX
Memory Type
DDR4
Memory Size
32GB Kit (2 x 16GB)
Tested Latency
Tested Voltage
1.35V
Tested Speed
3600MHz
SPD Latency
SPD Speed
2133MHz
SPD Voltage
1.2V