     IJK Information
   Specials  More...
 UniFi 24 port Managed Gigabit Switch - 16x PoE+ Ports, 8x Gigabit Ethernet Ports, with 2xSFP - 95W - Touch Display - Fanless - GEN2
Ubiquiti USW-24-POE
 Low stock level
 Google Guide
Corsair CMW16GX4M2D3600C18
Dual Channel: 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz C18 Vengeance RGB PRO - Desktop Memory
Fan Included
No
Memory Series
VENGEANCE RGB PRO
Memory Type
DDR4
Memory Size
16GB Kit (2 x 8GB)
Tested Latency
Tested Voltage
1.35V
Tested Speed
3600MHz
Memory Color
BLACK
LED Lighting
RGB
Single Zone / Multi-Zone Lighting
Individually Addressable
SPD Latency
SPD Speed
2133MHz
SPD Voltage
1.2V