     IJK Information
   Specials  More...
 Wireless Gaming Mouse: G PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse - Black
Logitech 910-005882
 Low stock level
 Google Guide
Thermaltake R021D408GX2-3200C16D
Dual Channel: 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz C16 H-ONE - Desktop Memory
H-ONE Gaming Memory DDR4 2666MHz 8GB x 2
R021D408GX2-3200C16D
Specifications:
P/N
R021D408GX2-3200C16D
MEMORY TYPE
DDR4
CAPACITY
16GB (8G x2)
TESTED LATENCY
16
VOLTAGE (V)
1.35 V
SPEED
3200 MHz