     IJK Information
   Specials  More...
 ATX PSU 850W 80 Plus 120mm Fan - 1x ATX 20+4 PIN, 4x SATA, 2x Molex, 2x PCIE 8-PIN (6+2), 1x CPU/EPS 8 PIN (4+4)
Cooler Power GX850
 Medium stock level
 Google Guide
G.Skill F4-3600C18D-16GTZN
Dual Channel: 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL18 Trident Z Neo - Optimised For AMD Ryzen Desktop Memory
Product Availability: Product not stocked. An order of this type generally takes 1-2 days
Basic
Brand Name: G.SKILL
CAS Latency: CL18
Device Supported: Desktop PC
Server
Workstation
Error Checking: Non-ECC
Form Factor: DIMM
Memory Size: 16 GB
Memory Speed: 3600 MHz
Memory Standard: DDR4-3600/PC4-28800
Memory Technology: DDR4 SDRAM
Memory Voltage: 1.35 V