     IJK Information
   Specials  More...
 27" IPS Monitor: 4K 3840¡Á2160 @60Hz 4ms GtG, 2x HDMI/ 1x DisplayPort, Wall Mount 100x100
AOC U27B35
 Low stock level
 Google Guide
G.Skill F4-3600C16D-32GTZNC
Dual Channel: 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz CL16 Trident Z Neo - Optimised For AMD Ryzen Desktop Memory
Product Availability: Product not stocked. An order of this type generally takes 1-2 days
Basic
Brand Name: G.SKILL
CAS Latency: CL16
Device Supported: Desktop PC
Workstation
Error Checking: Non-ECC
Form Factor: DIMM
Memory Size: 32 GB
Memory Speed: 3600 MHz
Memory Standard: DDR4-3600/PC4-28800
Memory Technology: DDR4 SDRAM
Memory Voltage: 1.35 V