     IJK Information
   Specials  More...
Logitech 920-012699
Mechani cal Wireless Gaming Keyboard: G915 X Lightspeed Linear - Black
l ow-Profile , tri-mode connectivi ty, KEYCONTROL , GL mechanical switches, and LIGHTSYNC RGB.
 Preorder, usually with ETA
No Stock
 Google Guide
Cooler Master MCS-S400-KG5N-S00
Mini-Tower Case: Silencio S400 TG - Black
1x 5.25" Bay, 2x 120mm Fans, 2x USB 3.2, SD Card Reader, Tempered Glass Side Panel, Supports: mATX/mini-ITX
MODEL NUMBER MCS-S400-KG5N-S00 (TG)
 SERIES Silencio Series
 SIZE Mini Tower
 AVAILABLE COLOR(S) Black
 MATERIALS Steel, Plastic, Tempered Glass, Sound Dampening Material
 DIMENSIONS (LXWXH) 418mm x 210mm x 408mm (incl. Protrusions), 403.5mm x 210mm x 400mm (excl. Protrusions)
 MOTHERBOARD SUPPORT Mini ITX, Micro ATX
 EXPANSION SLOTS 4
 5.25" DRIVE BAYS 1
 3.5" DRIVE BAYS 4
 2.5" DRIVE BAYS 4
 I/O PANEL 2x USB 3.2 Gen 1 (formerly USB 3.0), 1x 3.5mm Headset Jack (Audio+Mic), 1x SD card reader
 PRE-INSTALLED FANS - FRONT 1x 120mm (PWM 800-1400 RPM)
 PRE-INSTALLED FANS - REAR 1x 120mm (PWM 800-1400 RPM)
 FAN SUPPORT - FRONT 2x 120/140mm
 FAN SUPPORT - REAR 1x 120mm
 RADIATOR SUPPORT - FRONT 120mm, 140mm, 240mm, 280mm (remove & reinstall ODD bracket to mount 280mm radiator, may interfere with HDD mounted below ODD bracket)
 RADIATOR SUPPORT - TOP 120mm, 240mm (requires removal of ODD cage)
 RADIATOR SUPPORT - REAR 120mm
 CLEARANCE - CPU COOLER Steel: 167mm, TG: 166mm
 CLEARANCE - GFX 319mm
 CLEARANCE - PSU 325mm (w/o front radiator & HDD cage), 140mm (HDD cage in backmost position)
 POWER SUPPLY SUPPORT Bottom mount, ATX PS2
 DUST FILTERS Top, Front, Bottom
 EAN CODE 4719512087374 (TG)
 UPC CODE 884102059827 (TG)
 CABLE ROUTING 20mm