     IJK Information
   Specials  More...
 Triple Screens Economical Double Joint Articulating Steel Monitor Arms, Extended Arms & Free Rotated Double Joint,Fit 13"-27" Up to 7kg. (LS)
BRATECK LDT12-C034N
 Low stock level
 Google Guide
G.Skill F4-3200C16D-32GTZR
Dual Channel: 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CL16 Trident Z RGB - Desktop Memory
Product Availability: Product not stocked. An order of this type generally takes 1-2 days
* Manufacturers series: Trident Z RGB.
* System platform type: Desktop.
* Memory type & speed: DDR4-3200 (PC4-25600).
* Capacity: 32Gb (2x 16Gb).
* CAS latency: 16-18-18-38.
* Test voltage: 1.35v.
* Memory pin configuration: 288pin.