     IJK Information
   Specials  More...
 27in QD-OLED QHD 360Hz 0.03ms HDR True Black 400 Gaming Monitor Flicker Free Game Mode Low Blue Light 2560x1440 16:9 250Nits HDMI2.1 USB HUB Adjustable Stand VESA 100x100mm
AOC Q27G4SD
 10% deposit needed to order
Deposit to Order in*
 Google Guide
G.Skill F4-3600C16D-16GVKC
Dual Channel: 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 Ripjaws V - Desktop Memory
F4-3600C16D-16GVKC
Ripjaws V DDR4-3600MHz CL16-19-19-39 1.35V 16GB (2x8GB)
SPECIFICATIONS:
Memory Type
DDR4
Capacity
16GB (8GBx2)
Multi-Channel Kit
Dual Channel Kit
Tested Speed
3600MHz
Tested Latency
Tested Voltage
1.35V
Registered/Unbuffered
Unbuffered
Error Checking
Non-ECC
SPD Speed
2133MHz
SPD Voltage
1.20V