     IJK Information
   Specials  More...
 Cable adapter: Mini DisplayPort(M) To HDMI(F) Cable 15cm - Support 4K @60hz
Generic Mini DP-HDMI-MF-15 4K
 Medium stock level
 Google Guide
G.Skill F4-3200C16D-16GTZR
Dual Channel: 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz CL16 Trident Z RGB - Desktop Memory
Product Availability: Product not stocked. An order of this type generally takes 1-2 days
Series Trident Z RGB
Memory Type DDR4
Capacity 16GB (8GBx2)
Multi-Channel Kit Dual Channel Kit
Tested Speed 3200MHz
Tested Latency 16-18-18-38-2N
Tested Voltage 1.35v
Registered/Unbuffered Unbuffered
Error Checking Non-ECC
SPD Speed 2133MHz
SPD Voltage 1.20v
Fan lncluded No
Height 44 mm / 1.73 inch